Movies
Ratings
85
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 1.5
The Bad Guys 2Rated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 2.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 3.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 2.5
ConclaveRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0