Titles you rated
Drag Me to HellRated ★ 3.5
Project SilenceRated ★ 2.5
Evil Dead RiseRated ★ 0.5
R-PointRated ★ 1.0
EscapeRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
Ready or NotRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MalignantRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The SinRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.0