Series
Ratings
54
You and Everything ElseRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The SympathizerRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- The FrogRated ★ 1.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.0
LTNSRated ★ 3.5
MonstrousRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 3.0