Series
Ratings
13
Fate/Grand Order Absolute Demonic Front: BabyloniaRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0