Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
UpRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
The Adventures of TintinRated ★ 3.0