Movies
Ratings
39
ReboundRated ★ 2.0
Look BackRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BurrowRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
Turning RedRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5