Series
Ratings
147
Head Over HeelsRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.5
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0- Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray DogsRated ★ 5.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.0
Moon KnightRated ★ 4.5
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5