Titles you rated
CureRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.0
Deepwater HorizonRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.0
Eye in the SkyRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Hotel RwandaRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.0
The CommandRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
The RevenantRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.0