Movies
Ratings
316
The King's SpeechRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Dear ExRated ★ 5.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The AnimalRated ★ 3.0
The Love of SiamRated ★ 4.0
A Little Thing Called LoveRated ★ 4.0
xXx: Return of Xander CageRated ★ 2.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 0.5
Let's Be CopsRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0