Series
Ratings
26- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
Fresh off the BoatRated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0- 데스노트Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 1.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 1.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5