Series
Ratings
70
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
The TyrantRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5