Titles you rated
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 1.0
Iron ManRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 1.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0