Titles you rated
Blade RunnerRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
Beastie BoysRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
HostelRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0