Movies
Ratings
230
The TerminatorRated ★ 2.5
The FugitiveRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.5
Independence DayRated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0