Titles you rated
Inside Out 2Rated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 3.5
The PromRated ★ 2.5
SullyRated ★ 3.0
UsRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Good bye, Lenin!Rated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 3.5