Series
Ratings
124
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 2.5
Inside ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.0
Anne with an ERated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 2.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5- 아기와 나Rated ★ 2.0
The Law of UekiRated ★ 3.5
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 3.5