Movies
Ratings
112
The Last BlossomRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
RoomRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
BurningRated ★ 1.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Wood Job!Rated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.0