Series
Ratings
65- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Familiar WifeRated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 2.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5