Movies
Ratings
233
The FallRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 2.0
BeetlejuiceRated ★ 5.0
Joy RideRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Mr. NobodyRated ★ 4.0- The Red ViolinRated ★ 2.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
La Vie en RoseRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Batman ReturnsRated ★ 2.0
CrashRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0