Movies
Ratings
248
For HorowitzRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Marriage BlueRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
FarinelliRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
ShameRated ★ 2.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5