Movies
Ratings
691
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WickedRated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
JaneRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.0
House of HummingbirdRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The Tale of the Princess KaguyaRated ★ 3.0