Titles you rated
The BatmanRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
John WickRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 4.0
Hitman's Wife's BodyguardRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0