Titles you rated
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Zero DayRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0