Series
Ratings
59- WORKING'!!Rated ★ 4.0
- WORKING!!!Rated ★ 4.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Servant X ServiceRated ★ 3.0- CharlotteRated ★ 3.5
The Fishermen and the CityRated ★ 4.5- WORKING!!Rated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- The Brave Fighter of Legend Da-GarnRated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.0- www.working!!Rated ★ 4.5