Titles you rated
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
HulkRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
White VengeanceRated ★ 3.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Lost BladesmanRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0