Titles you rated
PonyoRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The Plan ManRated ★ 2.5
The InternRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
As OneRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 1.5
PunchRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 1.5
TwilightRated ★ 2.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.5