Movies
Ratings
90
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Freaky FridayRated ★ 4.0- White JungleRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
Cyborg SheRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 5.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
Penny PinchersRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 5.0
You Are My PetRated ★ 5.0
Easy ARated ★ 4.0
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0