Movies
Ratings
534
Gunjan Saxena: The Kargil GirlRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
RRRRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
A Geisha's DiaryRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
Maggie Simpson in "The Force Awakens from Its Nap"Rated ★ 3.0
May the 12th Be with YouRated ★ 3.5
The Simpsons: The Good, the Bart, and the LokiRated ★ 3.5
Maggie Simpson in The Longest DaycareRated ★ 3.0
The Simpsons in PlusaversaryRated ★ 3.0
Welcome to the ClubRated ★ 3.5
Maggie Simpson in "Playdate with Destiny"Rated ★ 3.0