Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0
Dream ProductionsRated ★ 3.5
A Virtuous BusinessRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
The Imagineering StoryRated ★ 4.0
ZenimationRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 3.5
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Strong Woman KangNamSoonRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
XO, Kitty Season 1Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5- Winning RunRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5