Titles you rated
Brush Up LifeRated ★ 3.5
My Beautiful ManRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 3.0
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
LegionRated ★ 3.5
LegionRated ★ 2.5
LegionRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 3.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
The West WingRated ★ 4.0
Black BooksRated ★ 4.0