Movies
Ratings
236
First SummerRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 2.5
The GodfatherRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Swallowtail ButterflyRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 1.0