Movies
Ratings
48
InfernoRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 5.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Freaky FridayRated ★ 4.5
You Call It PassionRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0