Movies
Ratings
275
King of PrismRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Princess and the FrogRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
LavaRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 5.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5