Movies
Ratings
24
New WorldRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Children of MenRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
NightcrawlerRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Some DayRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0