Movies
Ratings
53
Black PantherRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
BurningRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0