Titles you rated
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
엽기인걸 스나코Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 2.0- 魔王Rated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0