Movies
Ratings
620
InterstellarRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
StargateRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
American HustleRated ★ 3.0
War HorseRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 4.0
Assault on Wall StreetRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Johnny EnglishRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0