Series
Ratings
554
Dear XRated ★ 2.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
BootsRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
The Gilded Age Season 3Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 2.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 4.0