Titles you rated
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Atashinchi The 3D MovieRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0