Series
Ratings
110
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.5
- H2O: Just Add WaterRated ★ 3.5
- iCarlyRated ★ 4.5
- iCarlyRated ★ 4.5
iCarlyRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5- SkinsRated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- We Are PreCureRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.5