Titles you rated
Little ForestRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5
House of WaxRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 0.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.0
Reign Over MeRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5