Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 4.5
86Rated ★ 4.0
86Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
BloodhoundsRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Knights of SidoniaRated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5