Titles you rated
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5