Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Last LetterRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
Hidden FaceRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
- WishRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 3.5
The Last 10 YearsRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
WishRated ★ 2.5