Series
Ratings
41- 위대한 수업, 그레이트 마인즈Rated ★ 4.5
Miss MermaidRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
SangdoRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Country DiariesRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.0- Living Among the RichRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 2.0