Movies
Ratings
215
Puss in BootsRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
LucyRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
QuickRated ★ 2.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.5
The VowRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5