Titles you rated
Swing KidsRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Door LockRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Take PointRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
The NunRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5