Movies
Ratings
520
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.5
Groot's First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 4.0
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 3.0
Kingdom 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.0
Rebel Moon — Part One: A Child of FireRated ★ 3.0
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 3.0