Titles you rated
MagellanRated ★ 3.5
Back HomeRated ★ 3.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.5
The Fifth Thoracic VertebraRated ★ 3.0
Seven SamuraiRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Woman with Butterfly TattooRated ★ 3.5
Harold and MaudeRated ★ 4.0
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
The Strange Case of AngelicaRated ★ 4.5
Bring Her BackRated ★ 2.5
King of ComedyRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 2.5
American PsychoRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 2.5