Titles you rated
Woman of the HourRated ★ 4.5
I Don't Feel at Home in This World AnymoreRated ★ 5.0
Speak No EvilRated ★ 4.5
It's What's InsideRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 2.5
BabylonRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The DeliveranceRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 5.0
Hit ManRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
The First OmenRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0